Державна екологічна інспекція

Державна екологічна інспекція, куди тепер можуть скаржитися николаєвци на екологічну обстановку, почала працювати в нашій області з 1 квітня нинішнього року. А 25 квітня з журналістами познайомився її начальник Віталій Бабенко.

“Ми зробимо максимально зручним спілкування нашої інспекторської служби з громадянами - люди матимуть можливість повідомити нас про те, що відбувається. Або просто поскаржитися на те, що десь, може, дерева пиляють, торгують рибою або пролісками і т.д. Це можна зробити по телефону 46-04-27. За скаргою на місце виїжджатимуть інспектори, складати протоколи і штрафувати порушників на серйозні суми. Для виконання цих завдань у нас є 17 легкових автомобілів”, - повідомив начальник Державної екологічної інспекції журналістам. Правда, Віталій Бабенко визнав, що інспекторам зручніше було б “колесити” на позашляховиках, а не на легковичках, особливо, коли йдеться про виїзд в райони. Але Кабмін своєю ухвалою заборонив Госекологинспекциям купувати автомобілі дорожче 60 тыс.грн.

Державна екологічна інспекція безпосередньо підкоряється Міністерству охорони навколишнього середовища, проте щільно співробітничатиме з Держуправлінням екології і природних ресурсів в Миколаївській області. Що і зрозуміле: в основному колектив Госекологинспекциі (за штатним розкладом 58 чоловік) - це у минулому співробітники Держуправління. Та поки вони і розташовуються в приміщеннях Держуправління, але незабаром переїдуть на ул.Дзержинского, 134.

200804122000390 Державна екологічна інспекція

“Міністерство нам поставило дуже жорсткі завдання. Якщо минулого року на одного інспектора доводилося в місяць по 2 з гаком протоколу, то зараз цей показник треба довести до 8-10 протоколів. У міністерство прийшли працювати люди молоді, активні, так що вони не дадуть нам опочивати на лаврах”, - сказав начальник Госекологинспекциі.

Робота інспекторів Госекологинспекциі пов’язана з певним ризиком - наприклад, в начальника Госекологинспекциі в Херсонській області вже стріляли. У миколаївських інспекторів є зброя, проте, як говорить начальник В.Бабенко, співробітники інспекції не завжди готові до його застосування. Тому в рейди з ними виїжджатимуть і співробітники міліції.

Якщо говорити про саме В.Бабенко, то він - людина новий в усіх відношеннях: не фахівець в цій галузі і взагалі не з нашої області. 47-річний Віталій Бабенко родом з Горловки Донецької області. Після інституту працював на шахті, а потім - в міліції. У правоохоронних органах дійшов до начальника відділу по злочинах проти особи УБОП Донецької області. А на посаду начальника Державної екологічної інспекції в Миколаївській області прийшов з суспільної роботи - з посади радника президента Міжнародної асоціації офіцерів спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.

Інші статті


0 Відгуків на “Державна екологічна інспекція”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук