Глобальне потеплення зробить біженцями 1 млрд чоловік

У доповіді під назвою Людська хвиля: справжня криза міграції агентство Християнської допомоги розповідається про те, що розвинені країни відповідають за забруднення навколишнього середовища і зобов’язані узяти на себе допомогу тим, хто більше всього страждає від зміни клімату, тобто бідним верствам населення.
 Глобальне потеплення зробить біженцями 1 млрд чоловік
Учені передбачають, що із-за викиду в атмосферу парникових газів, в більшості своїй вироблюваних при спалюванні органічного палива, середня температура в світі підніметься на 1,8-3 градуси Цельсія вже в цьому сторіччі, що приведе до повеней і голоду, ставлячи під загрозу мільйони життів.
Міжурядова група експертів наводить свої дослідницькі дані, які свідчать про те, що до 2080 року 3,2 млрд. чоловік, а це третина населення планети, відчуватиме нестачу води, а 600 млн. страждатимуть від браку продуктів харчування, тоді як 7 млн. чоловік зіткнуться з проблемою збільшення рівня води на побережжі.
У доповіді також мовиться, що якщо не будуть прийняті жорсткі превентивні заходи, то з сьогоднішнього дня до 2050 р. кліматичні зміни примусять близько 1 млрд. чоловік покинути свої будинки. Гнані кліматичними змінами біженці створять міжнародну проблему, перетинаючи межі держав. В той же час мільйони людей взагалі не зможуть покинути свої країни, і про їх катастрофу навіть не стане відомо миру, мовиться в доповіді. Агентство повідомляє, що на першому місці держав по числу біженців знаходиться Судан, після нього слідує Колумбія, жителі якої вимушені покидати свої будинки із-за громадянської війни.

Джерело: world.dushes.net

Статті по темі


0 Відгуків на “Глобальне потеплення зробить біженцями 1 млрд чоловік”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук