Крига скресне в 2040 році панове присяжні

Учені, що вивчають проблему глобальної зміни клімату, прийшли до висновку, що глобальне потеплення може розтопити весь арктичний лід в літній період 2040 року
 Крига скресне в 2040 році панове присяжні
“Ефекти парникового потеплення починають піднімати свою потворну голову”, - заявив Марк Серрезе з Національного інформаційного центру по снігу і льоду при Університеті Колорадо.
Маріка Холланд з Національного центру атмосферних досліджень чекає повільне і неухильне танення арктичного льоду із-за продовження процесу глобального потеплення.
Дослідження буде опубліковано в журналі Geophysical Research Letters. У нім мовиться, що морський льодовий покрив через 20 років може почати зникати в чотири рази швидше, ніж зазвичай. “Лід буде стабільним до 2025 року, а потім він зникне”, - вважає Холланд.
Таким чином, як показують модель розвитку, що генерується на комп’ютері, знаменита крижана шапка на полюсі може пропасти вже в 2040 році.
Зміни в льодовому покриві Арктики може привести до значних зрушень в світовій екосистемі. “У цій грі будуть переможці і що програли, але в цілому, це є негативним чинником”, - відзначив Серрезе.
Для північно-східного сусіда України Російської Федерації відкриються судноплавні шляхи, і вона отримає від цього економічну вигоду. А для Канади, по словах ученого, це може привести до економічного буму.
Проте танення льодів Арктики може також вилитися в ряд проблем, включаючи зміни в житті флори і фауни.

Джерело: world.dushes.net

Інші статті


0 Відгуків на “Крига скресне в 2040 році панове присяжні”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук