Токсичний компонент пластмас виявлений майже у всіх жителів США

Центр по профілактиці і контролю захворювань США опублікував результати обстеження більше 2500 жителів США на предмет вмісту в їх організмі бісфенола А. Виявилось, що у більшості обстежених зміст бісфенола А перевищує безпечний рівень, при цьому найяскравіше цей ефект виражений у дітей.
Бісфенол А потрапляє в організм з різної пластикової упаковки, зокрема, з дитячих полімерних пляшок або харчових контейнерів. Дія цієї речовини виявляється в першу чергу в ендокринних розладах. У дослідах на лабораторних тваринах було встановлено, що бісфенол А приводить до ожиріння, уповільнення зростання, виникнення раку простати.У роботі американських дослідників, опублікованій у виданні Environmental Health Perspectives, наводяться дані аналізів метаболітов бісфенола А в сечі. Зміст метаболіта мінявся в широкому інтервалі від 0,4 до 149 мкг/л, з середнім значенням 2,6 мкг/л. З цих даних були оцінені рівні щоденного споживання бісфенола А, які опинилися в середньому вище за безпечний рівень в 50 мкг/л, встановленого Управлінням по контролю безпеки ліків і продуктів харчування.
Іншим важливим результатом дослідження є встановлення факту, що у дітей рівень бісфенола А в організмі помітно вище, ніж у підлітків, а у тих, у свою чергу, вище, ніж у дорослих.
Американські учені вперше отримали кількісні результати, які будуть використані для подальшої оцінки дії на організм речовин з полімерних упаковок.

Джерело: new-garbage.com

Інші статті


0 Відгуків на “Токсичний компонент пластмас виявлений майже у всіх жителів США”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук