Забруднення атмосфери в Луганській області

У зв’язку з більшою концентрацією гірничодобувних, металургійних і хімічних підприємств забруднення атмосфери повітря з розрахунку на 1 кв. км. в Луганській області в 2,4 разу більше, ніж в цілому по Україні. Про це сьогодні на брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар регіону Анатолій Докашенко.

«Концентрації забруднених речовин в Алчевське, Луганську, Рубежі, Северодонецке і інших містах в значному числі досліджених проб перевищують допустимі рівні», - підкреслив головлікар.


200804121955290 Забруднення атмосфери в Луганській області

Він також додав, що одній з серйозних проблем, що впливає на здоров’ї населення, є стан умов праці тих, що працюють. «Більше 250 тис. робочих промислових підприємств і сільського господарства зайнято в умовах, що не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам», - повідомив Анатолій Докашенко.

За його словами, в поточному році проведено 58,6 тис. перевірок піднаглядних об’єктів. Усунено згідно даним пропозиціям більше 70 тис. порушень санітарних норм і правил. «За допущені порушення притягали до адміністративної відповідальності 7670 чоловік. Винесено 2900 ухвал про припинення роботи об’єктів, які не відповідають вимогам санітарного законодавства. В ході перевірок знято з реалізації 41 тонну продуктів негарантованої якості. За реалізацію цієї продукції накладено 609 фінансових санкцій», - розповів Анатолій Докашенко.

Джерело: ecologyic.com.ua

Статті по темі


0 Відгуків на “Забруднення атмосфери в Луганській області”


  1. Немає коментарів

Залишити відгук